ניהול פרופיל הארגון

לאורך תקופת הבטא של אתר גיידסטאר, קיבלנו פידבקים רבים מכם, נציגי העמותות, אודות השימוש באתר ופריטי המידע שברצונכם להציג בו. הפרופיל החדש של ארגונכם בגיידסטאר מאפשר לכם כעת להציג תמונת מצב מפורטת ועשירה אודות ארגונכם ופעילויותיו השונות.
לאחר שיצרתם באתר חשבון עבור הארגון שלכם (להרשמה ומידע נוסף לחצו כאן), וקיבלתם מאיתנו אישור על כך שהוקצו לכם ההרשאות הדרושות לכם לשם כך, אפשר להתחיל במלאכת עריכת הפרופיל.

שימו לב: מומלץ קודם לכן לקרוא לעומק את המדריך למשתמש , ואף לעיין ברשימת הארגונים המופיעים בעמוד הבית תחת "עודכנו לאחרונה" על מנת לקבל השראה מארגונים אחרים.

תחילה, היכנסו למערכת של גיידסטאר, וחפשו את הארגון שלכם במנוע החיפוש.
מיד תבחינו כי ליד כל אחד מן האזורים אשר את תוכנם ניתן לערוך מופיע סמל קטן של עיפרון ולידו הכיתוב "לחצו לעריכה" (או בניסוח דומה).

לאורך עבודתכם, ככל שתזינו מידע רב יותר אודות הארגון, תבחינו בשינויים במד ההתקדמות המוצג מצד שמאל של המסך, ואף תוכלו להיעזר ברשימת המשימות המוצגת תחתיו לשם השלמת המשימות החשובות ביותר במסגרת עריכת הפרופיל.

להזכירכם: אזורים אשר מופיע בהם מידע אשר הגיע ממקור ממשלתי אינם ניתנים לעריכה.

לחיצה על הקישור לעריכה תפתח תיבת עריכה עבור אותו איזור. חלק מן השדות אף יאפשרו לכם להשתמש ב-HTML לשם ביצוע הדגשות בטקסט, יצירת רשימות, או הוספת קישורים.

הקפידו ללחוץ על "שמירה" בסיום העריכה של כל איזור, אחרת עבודתכם לא תישמר!

תוכלו לעבור בין הלשוניות השונות, ולהזין מידע רלוונטי, תמונות וקבצים ככל שתחפצו.

באיזורים מסויימים, כגון "פעילויות", "הישגים" או "עובדים", בחרנו להקל עליכם את מלאכת הזנת התכנים, ויצרנו עבורכם מראש שדות ייעודיים עבור כל פריט ברשימה זו, באופן שישמור על רמת אחידות בין פרופילי הארגונים השונים וגם יחסוך לכם זמן וקושי.

נשוב ונדגיש: אל תשכחו לשמור את השינויים שביצעתם עבור כל פריט בנפרד!

לקריאה נוספת